FREQUENTLY ASKED QUESTION

سوالات متداول​

سوالات پرتکرار از سوی کاربران

شرکت یک لیست کامل از همکاران خود در تمام ایران دارد و طبق آن، مشتریان گرامی را راهنمایی خواهد کرد.

برای شروع محاسبه لازم است بدانید هر یک کیلو از هر محلول آبی حدود 5 مترمربع را پوشش ‏دهی می‏ کند و هر یک کیلو محلول غیرآبی بیش از 10 متر مربع را پوشش دهی می کند. طبق این قاعده می توانید برای هر محصول محاسبات قیمت یک متر را بدست آورید.
به طور مثال: هر یک کیلو نانو پوشش 104-NFS بعد از رقیق سازی تبدیل به 4 کیلو می‏شود (چون با سه کیلو آب رقیق می‏شود)، حالا اگر 4 کیلو را ضربدر 5 مترمربع کنیم عدد بیست به دست می‏ آید، پس یک کیلو نانو پوشش حدود 20 متر مربع را پوشش‏ دهی می‏کند. قابل ذکر است این میزان پوشش ‏دهی برای سطوح آجری که جذب بالایی دارند در نظر گرفته شده و برای سطوح سنگی میزان پوشش ‏دهی خیلی بیشتر است.
حالا قیمت یک کیلو آمده در سایت را تقسیم بر متراژ کنید. یعنی اگر قیمت یک کیلو نانو پوشش 160 هزار تومان باشد و 20 مترمربع را پوشش می‏ دهد، هر متر مربع 8هزار تومان برای مشتری هزینه دارد. البته باید هزینه داربست و یا افراد صخره نورد و نیز شستشو نمای کثیف هم به کل هزینه ‏ها اضافه ‏شود.

این محصولات در کارخانه شرکت نانو فراز سپاهان به طور تخصصی برای ضد آب و لک کردن نمای ساختمان مورد استفاده قرار می‏ گیرند. حتی برای دیوارهای عمودی که باران‏ خور هستند بسیار مناسب می ‏باشند و بارانی با سرعت بالا را دوام می‏ آورند و مانع ورود آب به داخل ساختمان می ‏شوند. هیچ نانو پوششی جایگزین ایزوگام و رنگ استخری نمی ‏باشد، ولی قبل از اجرای رنگ استخری در قسمت زیر لایه جهت جلوگیری از تبله کردن رنگ استخری و یا مخلوط با رنگ کاربردی مناسب می ‏باشد.

شما می‏توانید از قسمت نمایندگان سایت لیست نمایندگان شرکت را ببینید و از طریق نمایندگان خرید کنید.

گروه متخصصین نانو فراز سپاهان با هدف طراحی و تولید پوشش‏های محافظتی و آبگریز با تکنولوژی نانو و تمرکز بر حفظ محیط زیست در سال 1390 فعالیت خود را به عنوان اولین ارائه دهنده پوشش ‏های نانویی در زمینه مصالح ساختمانی به صورت رسمی بسط و گسترش داده است. شرکت نانو فراز سپاهان دارای گواهی ثبت علامت تجاری و گواهی ثبت اختراع، کسب گواهینامه نانومقیاس از ستاد ویژه توسعه فناوری نانو و جزو شرکت های دانش بنیان تولیدی مورد تایید معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری می باشد و به عنوان شرکت‌ پیشرو در زمینه توليد پوشش ‏هاي نانو و ارائه راه حل‌های خاص به سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، تائیدیه خواص مختلف محصولات خود را منطبق با آخرین استانداردهای جهانی ASTM  و ISO از مراکز مهم پژوهشی صنعتی دریافت کرده است. هدف اصلی ما با نگاه به آینده تلاش در جهت معرفی و کاربردی کردن این فناوری به صنعت و مردم کشور عزیزمان ایران می‏باشد.

بله. اگر ساخت آشپزخانه و حمام اشکال سازه ‏ای نداشته باشد می ‏توانید درز‏ها را خالی کرده و داخل آنها از کد NFS-2028IMP با قلم مو اجرا کنید و سپس درزها را با مواد مرغوب پر کنید و دوباره روی آن را کد NFS-104 یا NFS-2028IMP اجرا نمایید. اگر در نما از سنگ‏های با سوراخ قابل مشاهده با چشم استفاده کرده ‏اید بهتر است اول روی آن ماستیک یا بتونه بزنید و سپس کد NFS-2028IMP یا NFS-290 اجرا نمایید.

با استفاده از شوینده Bioclean-331 بدون از بین رفتن جلای سنگ و کاشی وبدون ایجاد زرد گروی ، سطح سنگ و کاشی کاملاً تمیز می شود. حتما برای سنگ شوینده را با 3 برابرآب رقیق کنید و بعد استفاده نمایید. بعد از اعمال شوینده بر روی سطح کاشی و سنگ، پس از گذشت 5 تا 10 دقیقه سطح را با واترجت بشوئید. بهتر است قبل از اجرا، یک قسمت تست شود.

بله. به راحتی با اسپری و پولیش دادن می ‏توانید چوب را از تورم و پوسته پوسته شدن محافظت کنید. حتی روی میز نهار خوری، میز پذیرایی کنار مبل و میز آرایش بسیار مناسب است. شما می ‏توانید هنگام سفارش MDF هم از ام ‏دی‏ اف‏ کار بخواهید تا قبل از PVC کردن ابتدا روی لبه‏ ها یا اصطلاحاً نری‏ ها برای شما نانو اجرا کند و بعد PVC کند. برای اطلاع از جزئیات می‏توانید به راهنمای کاربردهای نانو چوب در سایت مراجعه نمایید.

می ‏توانید فیلم‏ های آموزشی را از سایت دانلود کنید.
می ‏توانید برگه مشخصات فنی هر محصول را مطالعه کنید.
می‏ توانید هشدارهای اجرایی هر محصول را در سایت مشاهده کنید.

شما می ‏توانید با مراجعه به منو راهنمای مصرف کنندگان سایت شرکت نانو فراز سپاهان به آدرس WWW.NANOFARAZ.COM به راحتی کاربرد انواع محصولات را ببینید و محصول مورد نظر را انتخاب کنید.

کد NFS-2028IMP یا NFS-290 برای کف از جنس آجر و نیز سنگ‏های لایمستون بسیار کاربردی است و باعث می ‏شود در دراز مدت به دلیل عدم جذب آب، سالم و بدون فرسایش و بدون لکه بمانند. در واقع چون جذب آب کل سطح به صفر رسیده است مصالح ساختمانی را در مقابل تمام خسارت‏ های ناشی از جذب محافظت می کنند.

ما برای هر صنعت یک راهنمای کاربردی در سایت شرکت به آدرس www.nanofaraz.com با نام های زیر قرار داده ایم:
کاربرد نانو پوشش‌ها در هتل‌داری
کاربرد نانو پوشش‌ها در اماکن عمومی
کاربرد نانو پوشش‌ها در سازه های بتنی
کاربرد نانو پوشش‏ ها در صنعت سنگ
کاربرد نانو پوشش‌ها در صنعت چوب….

شرکت نانو فراز سپاهان تمام تست‏ های مربوط به کارایی و کیفیت محصول را انجام داده است و شما می‏ توانید با مراجعه به سایت شرکت در منوی درباره نانو فراز قسمت تاییدیه ‏ها آن‏ها را ملاحظه کنید و هر تست بر طبق یک استاندارد بین‏ المللی انجام شده که شما می‏ توانید طبق روش آن، خودتان تست‏ها را تکرار کنید و سپس محصول مناسب خود را انتخاب کنید.

رزین‏ ها چون قابلیت تنفس سطح را می ‏بندند آسیب جدی به نما وارد می‏ کنند در حالی که با استفاده از نانو پوشش‏ ها قابلیت تنفس سطح از بین نمی‏رود و اگر نم و رطوبتی پشت نما باشد، به سادگی تبخیر میشود و هیچ آسیبی به مصالح ساختمانی نمی‏رساند. در واقع آنچه باعث پوسته پوسته شدن رنگ میشود همین عدم تنفس سطح است، از عوامل مخرب دیگر رزین ها زردگروی آنها می ‏باشد که در دراز مدت ظاهر نما را زشت و فرسوده می‏ کند.