محافظت و ضدآب کردن چوب با کمک نانو پوشش محافظ چوب

آیا می دانید شما می توانید فرآیند پوسیدگی چوب را با کمک نانو پوشش محافظ چوب متوقف کنید؟

پوسیدگی وسایل چوبی

آیا یک میز چوبی زیبا دارید که بعد از چند بار استفاده می بینید که پوسته پوسته شدگی و ساییدگی و فرسایش را نشان می دهد؟ و یا یک آلاچیق کاملاً جدید یا یک قطعه مبلمان در فضای باز که خیلی زود در معرض هوازدگی، کهنگی و پوسیدگی قرار می گیرد؟ محافظت از چوب فقط با سیلرها، روغن ها، رنگ ها و پوشش های موجود در بازار کار بیهوده ای است. اما باید عرض کنم که، همه سیلرها و رنگ ها و پوشش های مخصوص سطوح چوبی یکسان نیستند. بیشتر آنها و سایر محصولات عایق رطوبتی چوب و عایق ضدآب چوب یک پوشش محافظ برای کمک به حفظ سطوح چوب ایجاد می کنند. با این حال، هنگامی که آن پوشش خراشیده یا ترک خورده یا پوسته پوسته شده، به راحتی از بین می رود و چوب زیر آن می تواند شروع به جذب رطوبت کند و منجر به پوسیدگی، تاب برداشتن، باد کردن و ترک شود.

جلوگیری از پوسیدگی چوب با نانو پوشش محافظ چوب

همین امروز از نانو پوشش محافظ چوب ما با کد EC-311 استفاده کنید و چوب خود را برای همیشه از آسیب یا پوسیدگی محافظت کنید. نانو چوب ما عایق رطوبتی یا همان عایق ضدآب چوب است و به جای ایجاد یک مانع موقت مانند اکثر محصولات دیگر، عمیقاً در خود چوب جذب می شود و مانند پوشش های سطحی از بین نمی رود. این محصول نانو چوب بدون تغییر در ظاهر چوب به الیاف چوب می‌چسبد. از نانوپوشش محافظ چوب ما بر روی تمام محصولات چوبی خود در داخل و خارج از خانه، از جمله درب سرویس بهداشتی، کابینت زیر سینک ظرفشویی، مبلمان، کفپوش، کابینت، آلاچیق، دیوارپوش، الوار ساختمانی، نرده و غیره استفاده کنید. نانو چوب همچنین از چوب در برابر قارچ و کپک محافظت می کند و محیطی سالم تر و سطوح چوبی جذاب تر را تضمین می کند.
نانو پوشش محافظ چوب برای ارائه نتایج برتر در تمام محصولات چوبی شما بارها طبق استانداردهای ضدآب و ضدتورم و استاندارد های هوازدگی چوب آزمایش شده است. این عایق ضدآب چوب به راحتی با استفاده از اسپری روی سطح تمیز و خشک اعمال می شود.

تجربه مشتریان
TESTIMONIAL
سوالات متداول
FAQ

آیا برای خرید سوال دارید ؟
مشاوران ما در خدمت شما هستند

دیدگاه ها
COMMENTS

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.